ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
محتوای جذاب

رعد آسا

محتوای جذاب

شما به احتمال زیاد مطمئناً می دانید که راه رسیدن به بلاگ نویسی برای تحقق تلاشهای تبلیغاتی شما چقدر ضروری است. به همین دلیل است که مشخص می شود نحوه شروع و برخورد مناسب با یک وبلاگ به گونه ای که پایه و اساس شغل شما باشد ، ضروری است.

بدون وبلاگ ، با برخوردهای مختلفی روبرو خواهید شد ، به عنوان مثال ، بهبود ضعیف وب سایت (SEO) ، فقدان محتوای زمانی محدود برای اجتماعی ، توجه کمی به اطلاعات مربوط به مشتریان و مشتریان و صفحات کمتری برای به اشتراک گذاشتن دعوت های تولید سرب خود به اقدامات (CTA) را انجام دهید.

بنابراین ، خوب ، چرا ، چنین تعداد زیادی از تبلیغ کنندگانی که با آنها ارتباط برقرار می کنم ، هنوز دلایلی از دلایل دلیل عدم توانایی ادامه وبلاگ خود دارند؟

Now اکنون بارگیری کنید: 6 قالب ارسال رایگان بلاگ

احتمالاً با توجه به این واقعیت که ، به جز اگر شما از آهنگسازی قدردانی کنید ، ممکن است وبلاگ نویسی در مورد تجارت نگران کننده ، خسته کننده و مشکل ساز به نظر برسد.

همه موارد در نظر گرفته شده ، فرصت ایده آل برای عفو به پایان رسیده است و این راهنما در اینجا برای کمک به شما در گرفتن دلیل است. ما نحوه تهیه و برخورد با وبلاگ شغلی شما را دقیقاً همانطور که قالبهای مناسب را برای جدا کردن تلاشهای وبلاگ نویسی شما ارائه می دهیم ، پوشش خواهیم داد.

پست وبلاگ چیست؟

چه چیزی باعث ارسال وبلاگ خوب می شود؟

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای نوشتن یک بلاگ پست

مثال های ورود به وبلاگ

چگونه در مورد ما با یک تحقیق مهم شروع می کنیم.

ورود به وبلاگ چیست؟

گلدان های وبلاگ به شما و شغل شما اجازه می دهد بخش هایی از دانش ، ملاحظات و داستان های خود را در مورد هر موضوع در سایت خود توزیع کنید. آنها می توانند به شما در افزایش ترافیک ، ذهن آگاهی از برند ، اعتبار ، تحول و درآمد کمک کنند.

امروزه افراد و انجمنهای با پیشینه های مختلف بر ژورنال های آنلاین نظارت دارند تا امتحانات ، راهنمایی ها ، واکنش ها ، داده های کالاها ، اکتشافات صنعت و اشیاء را به اشتراک بگذارند و آسمان حد مجاز آن است. با این حال ، بسیاری از طرح های معروف وبلاگ شناخته شده وجود دارد ، در اینجا شش مورد از معروف ترین موارد شناخته شده وجود دارد:

پست "چگونه به"

پست مبتنی بر لیست

پست "چیست"

ستون صفحه ارسال

Newsjacking Post

پست اینفوگرافیک

وقت بگذارید و شش چیدمان وبلاگ را برای هیچ چیز بارگیری نکنید.

چیزهایی که هستند ، چگونه تضمین می کنید ورود به وبلاگ شما مورد توجه گروه علاقه شما ، افراد خریدار و مشتری قرار می گیرد؟

شامل منابع

6 قالب ارسال رایگان بلاگ

ساختار را دور بزنید تا بلاگ نویسی شروع شود.

سلام - نام شما چیست؟

نام کوچک

نام خانوادگی

سلام ، نامعتبر است ، آدرس ایمیل شما چیست؟

آدرس ایمیل

همچنین شماره تلفن شما؟

شماره تلفن

نام و سایت سازمان شما چیست؟

سازمان

سایت

چه تعداد نماینده در آنجا کار می کنند؟

آیا سازمان شما به هر یک از اداره های همراه کمک می کند؟

معماری وب سایت

بازاریابی اینترنتی

بهینه سازی موتور جستجو / SEM

انتشار خدمات آژانس

در واقع

نه

الگوهای رایگان خود را دریافت کنید

چه چیزی باعث ایجاد مطلوب وبلاگ می شود؟

قبل از نوشتن یک وبلاگ ، اطمینان حاصل کنید که پاسخ سؤالاتی را می دانید ، "به چه دلیلی کسی به دنبال کل این ورود به وبلاگ می رود؟" و "چه چیزی باعث می شود تا جمعیت ما بیشتر به خانه برگردند؟"

برای شروع ، ورود به وبلاگ مناسب و معقول جذاب و آموزنده است. مجلات وب می بایست به سؤالات بپردازند و به اعتیاد آوران در تعیین امتحانی که با آن روبرو هستند کمک کنند - و شما باید چنین کاری را با روشی جالب انجام دهید.

فقط برای پاسخگویی به سوالات شخصی کافی نیست - علاوه بر این باید در هنگام قفل شدن پیشرفت های قابل توجهی را نیز داشته باشید. برای مثال ، ارائه شما باید هذیانگر را به دام بیاندازد و آنها را مجبور کند که از پست شما غافل شوند. در آن مرحله ، از راهنماها استفاده کنید تا مشتران خود را مشتاق آنچه می خواهید بیان کنید ، کنید.

در نظر داشته باشید ، ورود به وبلاگ مناسب و معقول جذاب برای فریب خوردن است و به افراد جمعیتی ماده آموزنده می دهد.

(باید بدانید که چگونه می توانید وبلاگ نویسی و انواع مختلفی از مواد تبلیغاتی را که در کسب و کارتان به کار می رود بکار ببرید؟ به صفحه رایگان دارایی آکادمی HubSpot که صفحه آماده دارایی را نشان می دهد ، نگاه کنید.)

به هر حال ، چگونه واقعاً به فکر یکی از این بخش های ارتباطی و آموزنده می افتید؟

موثرترین روش برای نوشتن بلاگ پست

در اینجا وسایلی را که باید هنگام تهیه یک وبلاگ دنبال کنید ، آورده شده است.

1. جمعیت خود را درک کنید.

قبل از شروع نوشتن مطالب وبلاگ خود ، اطمینان حاصل کنید که از گروه علاقه مورد نظر خود دور هستید.

سؤالاتی را مطرح کنید: آنها دوست دارند درباره چه چیزی فکر کنند؟ علاوه بر این ، چه چیزی بر آنها تأثیر خواهد گذاشت؟
شما می توانید بیزون را برای بازاریابی اینستاگرام چک کنید.

این مکانی است که باعث می شود افراد خریدار شما مفید باشند. در حالی که می خواهید موضوعی را برای ورود به وبلاگ خود در نظر بگیرید درمورد شخص خریدار و تمایلات آنها چه فکر می کنید.

به عنوان مثال ، اگر مشاغل شخصی شما بیست تا سی سال دارند که امیدوارند کار خود را آغاز کنند ، احتمالاً لازم نیست که در مورد شروع کار در شبکه های اجتماعی مبتنی بر وب ، داده هایی را در اختیار آنها قرار دهید - اکثریت قریب به اتفاق آنها در حال حاضر پایین آمده اند.

ممکن است شما ممکن است که ممکن است نیاز داشته باشید که در مورد چگونگی تغییر رویکرد زندگی آنلاین خود (به عنوان مثال - از آنچه ممکن است روشی آسان و فردی برای مقابله با مشاغل تجاری بیشتر باشد ، به آنها داده و در اختیار شما قرار دهد).
+ نوشته شده در دوشنبه 12 خرداد 1399ساعت 17:11 توسط سئو قدرتمند | | تعداد بازدید : 0